تامین کننده انواع موتورهای دیزلی | ۰۹۱۲۹۱۷۰۶۱۷
تامین کننده انواع موتورهای دیزلی | ۰۹۱۲۹۱۷۰۶۱۷

شیراز، انتهای کمربندی جنب جایگاه سوخت خسروانی

لیست قیمت موتورهای دیزل

لیست قیمت موتورهای دیزل
آنچه در این مقاله می خوانید:

لیست قیمت موتورهای دیزل شامل انواع و اقسام مدل‌‌ها است که هرکدامشان قیمت متفاوتی دارند. چون موتورهای دیزل بسته به تعداد سیلندر، نوع کاربری و شرایط استفاده، دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. ضمن این که بعضی برندهای اقتصادی‌تر و بعضی گران‌تر هستند.

بنابراین ابتدا باید نیازهای سیستم مورد نظر را ارزیابی کنید و بعد قیمت‌ها را بر اساس برندها استعلام بگیرید. البته کل این فرآیند را می‌توانید به مجموعه‌ای مانند دیزل استار بسپارید و از ابتدا با مشاوران آن مشورت کنید.

در این مطلب از دیزل استار ابتدا می‌بینیم که کدام مشخصات و عوامل در قیمت موتور دیزل تأثیر دارند. بعد به بررسی قیمت‌های موتورهای دیزل تک سیلندر، دو سیلندر، چهار سیلندر و همچنین موتورهای دیزل دست دوم می‌پردازیم.

لیست قیمت موتورهای دیزل

تک سیلندر تماس بگیرید
دو سیلندر تماس بگیرید
چهار سیلندر تماس بگیرید
دست دوم تماس بگیرید
لیست قیمت موتورهای دیزل

مشاهده و استعلام لیست قیمت موتورهای دیزل

چه عواملی در تعیین قیمت موتور دیزلی دخیل‌اند؟

موقع بالا و پایین کردن لیست قیمت موتورهای دیزل دقیقاً باید به دنبال چه مشخصاتی باشیم؟ عواملی که قیمت این موتورها را تعیین می‌کنند عبارت‌اند از:

 • برند موتور: محصولات بهترین برند دیزل ژنراتور لزوماً گران‌تر نیست! اما در هر صورت بعضی برندها به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارند، تعرفه‌های بالاتری هم تعیین می‌کنند.
 • توان و ظرفیت موتور: شامل توان خروجی (که بر اساس اسب بخار مطرح می‌شود) و ظرفیت سیلندر (ظرفیت بالاتر، به معنی ظرفیت تولید نیروی بیشتر است). در مجله کانکس بارون می‌توانید درباره انواع توان دیزل ژنراتور بیشتر بخوانید.
 • تعداد سیلندرها: تعداد سیلندرها هر چه بیشتر باشد، قدرت موتور در تولید انرژی بیشتر و بهره‌وری آن نیز بالاتر است. این مشخصه در کنار توان و ظرفیت، می‌تواند تعیین کند که موتور برای مثال در انواع ماشین آلات راهسازی استفاده شوند یا در تجهیزات و سیستم‌های قدرتمند دیگر.
 • سال تولید: موتورهای جدیدتر معمولاً قیمت بالاتری دارد. چراکه تکنولوژی بهتری دارند و احتمالاً کارایی و بازدهی بیشتری ارائه می‌دهند.
 • ویژگی‌های فنی و تکنولوژیکی: این ویژگی‌ها شامل نوع سوخت و نوع تزریق آن، نوع سیستم‌ خنک‌کننده، سیستم‌های الکترونیکی و کنترلی و… هستند.
 • وضعیت بازار ارز: شرایط اقتصادی و نوسانات قیمت ارز، می‌تواند به طور مستقیم بر قیمت موتورهای دیزلی تأثیرگذار باشد.
 • خدمات پس از فروش: موتورهایی که گارانتی بلندمدت و پشتیبانی قوی دارند، معمولاً قیمتشان نیز بیشتر است.
لیست قیمت موتورهای دیزل بر اساس تعداد سیلندرها

تعداد سیلندر بیشتر، قیمت بالاتر و عملکرد قوی‌تر در تولید انرژی

بهترین برندهای موتورهای دیزل

بهترین برند دیزل ژنراتور در صنایع مختلف و برای دستگاه‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی محصولات زیر جزو پرفروش‌ترین گزینه‌ها هستند. با کلیک روی هر گزینه، می‌توانید درباره محصولات آن برند بیشتر بخوانید.

  انواع دیزل ژنراتورها

قیمت انواع موتورهای دیزل بر اساس تعداد سیلندر

احتمالاً می‌دانید که موتور دیزلی چیست و چه ساز و کاری دارد. موتورهای دیزل انرژی مکانیکی لازم را از طریق سوخت دیزلی برای دستگاه‌های مختلف فراهم می‌کند. این موتور به خودی خود کاربرد خاصی ندارد. اما در ترکیب با تجهیزاتی مانند ژنراتورها، پمپ‌ها و… به قلب سیستمی تبدیل می‌شود که انرژی مکانیکی یک سیستم بزرگ‌تر را تأمین می‌کند.

اما در لیست قیمت موتورهای دیزل دسته‌بندی‌هایی را بر اساس تعداد سیلندرها داریم. سیلندر یک استوانه حاوی یک پیستون است. این پیستون بالا و پایین می‌رود و با حرکت دادن سوخت، انرژی مکانیکی مورد نظر را تولید می‌کند.

طبیعی است که هر چه تعداد سیلندرها بیشتر باشد، قدرت موتور هم در تولید انرژی بیشتر است. اما از طرفی برای هر دستگاهی مثلاً به یک موتور چهار سیلندر نیاز نداریم. در واقع قیمت موتور دیزل چهار سیلندر برای هر دستگاهی به‌صرفه نیست.

بنابراین باید تعداد سیلندرهای مورد نظر دستگاه خود را بشناسید و بعد خرید کنید تا از بودجه خود بهترین استفاده را ببرید. اگر در این زمینه به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید از طریق شماره 09171007584 با دیزل استار در تماس باشید. کافی است درباره دستگاه خود کمی اطلاعات به ما بدهید تا بهترین گزینه‌ها را معرفی کنیم.

اما در ادامه به قیمت موتور دیزل با تعداد سیلندرهای متفاوت می‌پردازیم.

قیمت موتور دیزلی تک سیلندر

موتور دیزلی تک سیلندر را می‌توان یکی از ساده‌ترین و پرکاربردترین انواع موتورهای دیزلی دانست. این موتور یک گزینه کارآمد و اقتصادی برای ماشین‌آلات کشاورزی، صنعتی و تولید برق و… است.

این دستگاه بسته به برندی که انتخاب می‌کنید، ممکن است با صدای زیاد و لرزش همراه باشد. اما تعمیرات آسان و هزینه‌های اقتصادی‌تر آن را به یک گزینه محبوب تبدیل کرده است. البته از این دستگاه به دلیل ظرفیت محدودتر آن در تولید انرژی، نمی‎‌توان در هر دستگاه و سیستمی استفاده کرد.

  قیمت موتور برق گازوئیلی

بعضی برندها موتورهای دیزلی تک سیلندری را تولید نمی‌کنند. اما برای آگاهی از قیمت موتور دیزل تک سیلندر و انتخاب یک گزینه باکیفیت و متناسب با بودجه خود، می‌توانید با دیزل استار مشورت کنید و لیست قیمت موتورهای دیزل تک سیلندر را داشته باشید.

قیمت موتور دیزل دو سیلندر

موتور دیزل دو سیلندر دارای دو پیستون است. بنابراین توان و کارایی بیشتری نسبت به موتورهای تک سیلندر دارد. این موتور به طور خاص در خودروهای سبک و تجهیزات صنعتی و کشاورزی که نیاز به توان بیشتری دارند، کاربرد زیادی دارد.

قیمت موتور دیزل دو سیلندر طبیعتاً بیشتر از انواع تک سیلندری است. نکته جالب اینجا است که لرزش این موتور اغلب کمتر از یک سیلندری‌ها است. اما صدای آن کماکان بسته به مدل می‌تواند بالا باشد. ضمن این که نسب به مورد قبلی وزن بیشتری هم دارد. موتور دیزل مارگو از جمله محصولاتی است که می‌توانید آن را با دو سیلندر داشته باشید.

برای استعلام قیمت یا آگاهی از مدل‌های موجود دو سیلندری نیز دیزل استار آماده ارائه مشاوره به شما همراهان گرامی است.

قیمت موتور دیزل چهار سیلندر

در این لیست قیمت موتورهای دیزل، نمونه‌های چهار سیلندری بیشترین قیمت را دارند. این موتورها یکی از انواع پیشرفته‌تر و پرقدرت‌تر موتورهای دیزلی هستند. موتور چهار سیلندری برای کاربردهای سنگین‌تری استفاده می‌شود که به توان و کارایی بیشتری نیاز دارند.

این نوع موتور به دلیل داشتن چهار سیلندر، توان بیشتری تولید می‌کند و عملکرد نرم‌تری نسبت به موتورهای تک و دو سیلندر دارد. موتور دیزل چهار سیلندر گزینه‌ای مناسب برای کاربردهای سنگین صنعتی، کشاورزی، خودرویی و کشتی‌ها و قایق‌ها است. بعضی از موتورهای دیزلی کامینز را که یکی از بهترین برندهای این حوزه است، می‌توانید با چهار سیلندر پیدا کنید.

موتورهای دیزلی چهار سیلندری هزینه بالاتر و پیچیدگی بیشتری نسبت به دو مدل قبلی دارند. اما بسیاری از دستگاه‌ها و سیستم‌ها فقط با همین موتور عملکرد درستی خواهند داشت.

  موتور دیزل چانگفا

قیمت موتور دیزل چهار سیلندر می‌توانید از دیزل استار جویا شوید. بین انواع موجود چهار سیلندری گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری هم وجود دارند که دیزل استار شما را با آنها آشنا خواهد کرد.

قیمت موتور دیزل دست دوم

لیست قیمت موتورهای دیزل دست دوم

خرید موتور دیزل کارکرده سالم، تصمیمی اقتصادی و به‌صرفه

لیست قیمت موتورهای دیزل شامل کالاهای کارکرده هم هست. این انتخاب معمولاً وقتی توجیه دارد که بودجه زیادی ندارید؛ اما می‌خواهید یک موتور قدرتمند از یک برند باکیفیت تهیه کنید. در مجله کانکس بارون  می‌توانید با صرفه اقتصادی و نکات خرید موتور دیزلی دست دوم نیز بیشتر آشنا شوید.

نمی‌توانیم بگوییم خرید موتور دیزل دست دوم تصمیم اشتباهی است. اتفاقاً گاهی تصمیمی اقتصادی و هوشمندانه محسوب می‌شود. اما در خرید چنین موتوری باید حساسیت بیشتری به خرج دهید. به این معنی که آن را حتماً از مجموعه‌ای معتبر تهیه کنید و از سلامتش نیز مطمئن شوید.

اما قیمت موتور دیزل دست دوم چگونه تعیین می‌شود؟ بر اساس فاکتورهای زیر:

 • نوع و مدل موتور
 • وضعیت ظاهری
 • تعداد ساعت کارکرد
 • وضعیت فیزیکی و عملکرد موتور
 • تجهیزات و لوازم جانبی همراه موتوری موتور
 • تاریخچه تعمیر و نگهداری

خرید انواع موتورهای دیزلی اورجینال از دیزل استار

لیست قیمت موتورهای دیزل شامل مدل‌های متنوعی است که گذشته از برند، مهم‌ترین دسته‌بندی‌شان تعداد سیلندرها است. در این مطلب درباره موتورهای یک، دو و چهار سیلندر صحبت و قیمت آنها را مقایسه کردیم. اما در نهایت قیمت‌های دقیق را باید از مجموعه معتبر و مطمئن استعلام بگیرید.

دیزل استار بیش از ده سال است که در زمینه خرید و فروش انواع موتور دیزل فعالیت می‌کند. برندهایی مانند  کامینز، کوماتسو، کاترپیلار، بنز، یانمار و دویتس تحت پوشش این مجموعه هستند. بنابراین اگر قصد خرید موتور دیزل دارید، با خیال راحت محصولات مورد نظرتان را در دیزل استار پیدا کنید. یا می‌‎توانید به راحتی با شماره 09171007584 تماس گرفته و سؤالات خود را مطرح کنید.

سؤال‌های پرتکرار

1. آیا خرید موتورهای قدیمی نو تصمیم درستی است؟

موتورهای قدیمی‌تر معمولاً قیمت کمتری دارند. اما ممکن است امکاناتشان به اندازه‌ای به‌روز نباشند که نیاز شما را رفع کنند. به‌علاوه حتماً باید آزمایش شوند تا از صحت عملکردشان مطمئن شوید.

2. چگونه می‌توانم از مناسب شبودن قیمت موتور دیزلی مطمئن شوم؟

قیمت‌های مختلف را مقایسه کنید و از کارشناسان و مکانیک‌های مجرب مشورت بگیرید.

دیزل استار
دیزل استار

دیزل استار ارائه دهنده‌ی انواع موتور و ماشین‌آلات کامینز، دویتس، ولوو، کوماتسو، کاترپیلار

گیربکس ZF7300
موتور mitsubishi 8DC9
موتور Komatsu 250
پمپ هیدرولیک کوماتسو ۲۲۰ خط ۷
ژنراتور ۵۰۰ کاوا
موتور کوماتسو ۱۰۲
ژنراتور ۱۶۰۰ کاوا
ژنراتور ۸۲۵ کاوا
ژنراتور کامینز

همه چیز درباره ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور ۵۰۰ کاوا

دیزل ژنراتور 500 کاوا چیست؟ راهنمای انتخاب ژنراتور 500 کاوا

ژنراتور کامینز کاتی ۱۹

مشخصات فنی و کاربرد ژنراتور کامینز کاتی 19

قیمت و خرید موتور لودر XGMA

قیمت و خرید موتور لودر XGMA

قیمت و خرید موتور لودر تیراژه

قیمت و خرید موتور لودر تیراژه

خرید لودر کوماتسو 470

قیمت و خرید لودر کوماتسو 470

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش انواع موتورهای دیزلی با مهندس مردان

1- کوماتسو
2- کامینز
3- بنز
4- یانمار
5- کاترپیلار
6- ...

👇تماس بگیرید.👇