تامین کننده انواع موتورهای دیزلی | ۰۹۱۲۹۱۷۰۶۱۷
تامین کننده انواع موتورهای دیزلی | ۰۹۱۲۹۱۷۰۶۱۷

شیراز، انتهای کمربندی جنب جایگاه سوخت خسروانی

قیمت و خرید موتور لودر XGMA

قیمت و خرید موتور لودر XGMA
آنچه در این مقاله می خوانید:

قیمت و خرید موتور لودر XGMA به عوامل مختلفی شامل نوع، حجم، قدرت، گشتاور، برند و استاندارد آلایندگی موتور وابسته است. موتور لودر XGMA در انواع دیزلی و گازوئیلی تولید می‌شود. موتورهای دیزلی برای کاربردهایی سنگین که به قدرت و کارایی بالا نیاز دارند مناسب هستند. موتورهای گازوئیلی نیز برای کاربردهای سبک استفاده می‌شوند، مصرف سوخت و آلایندگی آنها نیز نسبت به موتورهای دیزلی کمتر است. بنابراین، با توجه به نوع کاربرد مورد نظرتان باید موتور لودر مناسب را انتخاب کنید.

قبل از خرید موتور ظرفیت، ویژگی‌ها، قیمت و بررسی اصالت و گارانتی موتور به شما کمک می‌کند مناسب‌ترین موتور لودر را انتخاب و خریداری کنید. در ادامه عوامل تاثیرگذار در قیمت موتور لودر XGMA، انواع این موتورها و نکات مهم برای خرید آنها را به طور مفصل بررسی می‌کنیم.

دیزل استار بزرگ‌ترین مرجع فروش موتورهای دیزلی در ایران است. برای خرید برندهای مختلف موتور دیزلی شامل موتور بنز، موتور یانمار و … می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

عوامل موثر بر قیمت موتور لودر XGMA

مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت موتور لودر XGMA شامل موارد زیر می‌شوند:

عوامل تاثیرگذار بر قیمت موتور لودر XGMA

نوع موتور

حجم یا ظرفیت موتور

قدرت موتور

گشتاور موتور

استاندارد آلایندگی موتور

برند سازنده

عوامل موثر بر قیمت موتور لودر XGMA

عوامل موثر بر قیمت موتور لودر XGMA

1- نوع موتور

انواع موتورهای لودر XGMA شامل موتور دیزلی، بنزینی و گازی می‌شوند. موتورهای دیزلی لودر XGMA از نوع موتورهای چهارزمانه با احتراق داخلی هستند که، از سوخت دیزل استفاده می‌کنند. این موتورها برای کاربردهای سنگین مناسب هستند و توان و گشتاور بالایی تولید می‌کنند. موتورهای بنزینی لودر XGMA از نوع موتورهای چهارزمانه با احتراق داخلی هستند که، از سوخت بنزین استفاده می‌کنند.

  قیمت و خرید موتور لودر تیراژه

این موتورها برای کاربردهای سبک مناسب هستند و توان و گشتاور کمتری نسبت به موتورهای دیزلی تولید می‌کنند. موتورهای گازی لودر XGMA از نوع موتورهای چهارزمانه با احتراق داخلی هستند که، از سوخت گاز استفاده می‌کنند. این موتورها به دلیل آلایندگی کمتری که نسبت به موتورهای دیزلی و بنزینی دارند، برای کاربردهای محیط زیستی مناسب هستند.

2- حجم موتور

حجم موتور به اندازه سیلندرهای موتور مربوط می‌شود. موتورهایی با حجم بیشتر می‌توانند توان بیشتری تولید کنند. به طور کلی، موتورهای لودر XGMA با حجم 4.5 لیتر، 6 لیتر و 8 لیتر تولید می‌شوند.

3- قدرت موتور

قدرت موتور به توان خروجی موتور اشاره دارد. موتورهایی با قدرت بیشتر توان تحمل بار بیش‌تری دارند. به طور کلی، موتورهای لودر XGMA با قدرت 100 اسب بخار، 150 اسب بخار و 200 اسب بخار تولید می‌شوند.

خرید و قیمت موتورهای دیزلی

برای خرید و مشاهده قیمت انواع موتورهای دیزل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

4- گشتاور موتور

گشتاور موتور به میزان نیروی چرخشی موتور اشاره دارد. موتورهای با گشتاور بیشتر می‌توانند بارها را با سرعت بیشتری حرکت دهند. موتورهای لودر XGMA با گشتاور 400، 600 و 800 نیوتن متر تولید می‌شوند.

5- استاندارد آلایندگی

استاندارد آلایندگی به میزان آلاینده تولید شده توسط موتور اشاره دارد. موتورهایی با استاندارد آلایندگی بالاتر از تکنولوژی پیشرفته‌تری استفاده می‌کنند که، باعث می‌شود آلایندگی کمتری تولید کنند. در حال حاضر، استاندارد آلایندگی Tier 4 Final در اروپا و آمریکا رایج‌ترین استاندارد آلایندگی است.

6- مارک و مدل موتور

موتورهای لودر XGMA در برندهای مختلف تولید می شود. قیمت موتور تولید شده توسط هر برند بر اساس استانداردها، روش تولید و بسیاری از پارامترهای دیگر متفاوت است.

  ریختن بنزین در موتور دیزل

علاوه بر این، تاریخ تولید موتور و نو یا کارکرده بودن آن نیز بر قیمت موتور لودر XGMA تاثیرگذار است.

انواع موتور لودر XGMA

لودرهای XGMA با دو نوع موتور دیزلی و گازوئیلی تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

انواع موتور لودر XGMA

انواع موتور لودر XGMA

  • موتورهای دیزلی: این موتورها رایج‌ترین نوع موتور در لودرهای XGMA هستند که، قدرت و کارایی بالایی دارند و برای کاربردهای سنگین مناسب‌اند. XGMA از موتورهای دیزلی تولیدکنندگان معتبری مانند Cummins و Weichai استفاده می‌کند.
  • موتورهای گازوئیلی: موتورهای گازوئیلی گزینه‌ای سبزتر برای لودرهای XGMA هستند. آنها آلایندگی کمتری نسبت به موتورهای دیزلی دارند و هزینه سوخت آنها نیز کمتر است. در لودرهایXGMA از موتورهای گازوئیلی تولیدکنندگان معتبری مانند YTO و Deutz استفاده می‌شود.

لودرهای XGMA با طیف وسیعی از قدرت موتور از 100 تا 300 اسب بخار تولید می شوند. قدرت موتور لودر تعیین کننده ظرفیت بارگیری آن است. هنگام انتخاب لودر XGMA، مهم است که نوع موتور و قدرت آن را مطابق با نیازهای کاربرد مورد نظرتان در نظر بگیرید. اگر به دنبال لودر قدرتمند برای کاربردهای سنگین هستید، موتور دیزلی انتخاب مناسب‌تری است. موتور گازوئیلی هزینه سوخت و آلایندگی کمتری دارد.

در صورت نیاز می توانید مقاله قیمت و خرید موتور لودر LG را نیز مطالعه کنید.

نکات مهم خرید موتور لودر XGMA

نکات زیر به شما در انتخاب و خرید موتور لودر XGMA مناسب و متناسب با کاربردتان کمک می‌کند.

1- اندازه و ظرفیت

اولین قدم این است که، اندازه و ظرفیت موتور لودر مورد نیاز خود را تعیین کنید. ظرفیت سطل نیز عامل مهمی است. اگر قصد دارید مواد سنگین را جابجا کنید، به یک موتور لودر با ظرفیت سطل بالا نیاز دارید.

  قیمت و خرید لودر کوماتسو 470

2- ویژگی‌ها

موتور لودرها با طیف وسیعی از ویژگی‌ها در بازار موجود هستند. هنگام انتخاب موتور لودر، ویژگی‌هایی که برای نوع کاربرد مورد نظرتان مهم هستند را در نظر بگیرید.

3- قیمت

قیمت موتور لودر بسته به اندازه، ظرفیت و ویژگی‌های دیگر متفاوت است. قبل از خرید حتما از چند فروشگاه معتبر، قیمت موتور لودر مورد نظرتان را استعلام بگیرید.

4- بررسی اصالت و ضمانت نامه موتور

بررسی اصالت موتور لودر کار ساده‌ای نیست، بنابراین بهترین راه اطمینان از اورجینال بودن آن، خرید از فروشگاه‌ها یا وب سایت‌های معتبر است. بررسی ضمانت نامه موتور نیز برای موارد بروز مشکلات احتمالی ضروری است.

دیزل استار یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه فروش انواع موتور دیزلی از برندهای برتر جهانی است. برای دریافت قیمت انواع موتور دیزلی، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

  • چه عواملی بر قیمت موتور لودر XGMA موثر است؟

قیمت موتور لودر XGMA به نوع، حجم، قدرت، گشتاور، برند و استاندارد آلایندگی موتور بستگی دارد.

  • مهم‌ترین نکات خرید موتور لودر XGMA شامل چه مواردی است؟

ظرفیت، ویژگی‌ها، قیمت و بررسی اصالت و گارانتی موتور مهم‌ترین نکات خرید موتور لودر XGMA است.

دیزل استار
دیزل استار

دیزل استار ارائه دهنده‌ی انواع موتور و ماشین‌آلات کامینز، دویتس، ولوو، کوماتسو، کاترپیلار

گیربکس ZF7300
موتور mitsubishi 8DC9
موتور Komatsu 250
پمپ هیدرولیک کوماتسو ۲۲۰ خط ۷
ژنراتور ۵۰۰ کاوا
موتور کوماتسو ۱۰۲
ژنراتور ۱۶۰۰ کاوا
ژنراتور ۸۲۵ کاوا
لیست قیمت موتورهای دیزل

لیست قیمت موتورهای دیزل

ژنراتور کامینز

همه چیز درباره ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور ۵۰۰ کاوا

دیزل ژنراتور 500 کاوا چیست؟ راهنمای انتخاب ژنراتور 500 کاوا

ژنراتور کامینز کاتی ۱۹

مشخصات فنی و کاربرد ژنراتور کامینز کاتی 19

قیمت و خرید موتور لودر تیراژه

قیمت و خرید موتور لودر تیراژه

خرید لودر کوماتسو 470

قیمت و خرید لودر کوماتسو 470

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش انواع موتورهای دیزلی با مهندس مردان

1- کوماتسو
2- کامینز
3- بنز
4- یانمار
5- کاترپیلار
6- ...

👇تماس بگیرید.👇